Stewards List

                                                        Cupw Calgary Local 710 Group 1 Stewards:   

Chief Shop Steward Group 1: Don Svrcek

Plant  Shift 1:              Plant shift 2:                             Plant Shift 3:                  

1.Ahmed Toufique                 1.Amanda Cowie    10.Robert Scobel           1. Abhilasha V. Tawar   10.Iftikhar Ahmad

2.Brandi Botterill                  2.Corey Schiman    11.Shalu Bajwa                2.Amarjit Jhinjar           11.Leticia Bigornia

3.Gilbert Opwonya                3.Francis Dsouza   12.Sherry Berg                 3.Anna Beale                  12. Mannit Buttar

4.Hitesh Patel                        4.Gary Langman    13.Sukhjit Dhaliwal        4. Arman Sidhu               13.Masy Torabi

5.Lindsay Sowers                  5.Girish Tawar        14.Tilak Chhetri              5.Brian McIsaac             14,Miriam Fagbenro

6.Michelle Parsons               6.Lydia Langman   15.Yasir Manga                6.Cheryl Ann G.             15. Muhammed Islam

7.Rippan Sandhu                  7.Nasira Shai                                                      7. Dhammika H. W.

8.Robby Boparai                   8.Nathan Mashinter                                          8.Don Svrcek

9.Suzie Moore                       9.Randy Buck                                                      9.Heather Preuss

*********************************************************************************************************************

                                                   Cupw Local 710 Group 2 Stewards: 

Chief Shop Steward: Julie Roper. 

McKnight Depot:     Royal Oak:    Sunridge:   Deerfoot:  Chinook 

1.Ailleen Runstedler                   1.Alex Malone                 1.Peter Sluzar          1.Sandra Green        1.Robert Laliberte

2.Ankit Mahajan                         2.Eric Labrie                   2.Wayne Geary      2.Laura Giugovaz     2.Sue Gallup

3.Frank Goldie                            3.Karen Fidler                 3.Gurpreet Singh

4.Jerry Hoult                               4.Sasha Stoffels                                                 Transportation:

5.Kelly Gibson                             5.Serena Cormack                            1. Charlotte Webb        5. Michelle Kootnikoff    

6.Julie Roper                                                                                             2. Eduard Kuznetov     6. Rhandir Dhiman

7.Laura McDowell                                                                                    3.Jo-Anne Freund        7.Rick Arum

8.Troy Thompson                                                                                     4.Laurie Haley              8. Rob Trefry

                                                                                                                                                    9. Glen Woo

*********************************************************************************************************************

                                          CUPW Local 710 Group 3:

Chief Shop Steward Group 3 Tech Services: Benjamin Corpuz              

Group 3 Stewards:   1. Benjamin Corpuz        2. Kathy Bear             3.  Thomas Tomenga

*********************************************************************************************************************

                                               Cupw Local 710 RSMC Stewards: 

 Chief Shop Steward: Kim Livingston. 

       Royal Oak:                     Sunridge:     McKnight:        Deerfoot:

1.Anna Manu          6. Roma Lehr                    1.Kim Bui                1. Mike Polsom                 1. Analori Snider

2.Angelina Page     7. Kim Livingston            2. April Falkner

3.Bill Dench            8. Linda Simpson

4.,Jen Henson        9. Patricia Schmidt

5.Leslie Henson     10.Pavandeep Gill

        11. Katrina Alexandropoulos

*********************************************************************************************************************

                                  CUPW Calgary Field Offices Stewards:

Strathmore: Airdrie:     High River:    Okotoks:    Three Hills:

1. Maggie Hopkins       1. Fran Soch            1. Roanne Newans   1.Shelley Taylor     1.Barb Vanjoff

2. Sylvia Tucker           2. Doris Viergutz    2. Laura Gillis